Združenje EURO - Bela knjiga foruma WISDOM

07.10.2020

Obveščamo vas, da je objavljen WISDOM White Paper, Bela knjiga foruma WISDOM, ki deluje v okviru  združenja EURO, katerega član je tudi SDI.

Forum WISDOM (Women in Society: Doing Operational Research and Management Science) podpira, krepi in spodbuja sodelovanje spolov v operacijskih raziskavah v okviru združenja EURO. Preko organizacijskega odbora in pododborov za dogodke, stike z javnostmi in raziskave promovira predvsem vključenost žensk, ki se ukvarjajo z operacijskimi raziskavami. Bela knjiga obravnava temeljne družbene izzive: enakost, raznolikost in vključenost, prepoznava najboljše prakse in daje predloge za izboljšave v okviru EURO.

Priporočamo se za eventualne komentarje, ki jih prosimo pošljite naši članici prof. dr. Vesni Čančer (vesna.cancer@um.si), ki kot predstavnica SDI-SOR deluje v EURO WISDOM forumu.Sekcija

SOR

Slovensko društvo INFORMATIKA